Zavolejte nám: 556 880 136

Instalace / montáž / opravy

EB Elektro Bartoš se zabývá nejen prodejem osvětlení a elektrozařízení a dodávkou instalačního materiálu v oboru voda – topení – plyn, ale především instalacemi, montáží a servisem veškerého zboží nabízeného v prodejně ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo na EBShop.cz.

Využijte našich profesionálních služeb!

  • Materiál přivezeme
  • Provedeme odbornou instalaci nebo montáž
  • Postaráme se o záruční i pozáruční servis zakoupeného zboží

“Trváme na tom, aby se každému našemu zákazníkovi dostávalo nadstandardní péče i po nákupu. Díky tomu, že máme v  týmu zkušené elektroinstalatéry, instalatéry i stavbaře, dokážeme pro své zákazníky zajistit naprosto kompletní servis!”

Odborná montáž, instalace, opravářské práce, záruční a pozáruční servis

Vedle dodávky materiálu pro elektroinstalace, osvětlení, vodoinstalace a montáže topení a plynových rozvodů vám zajistíme kompletní montážní a stavební služby: vodoinstalační práce, topenářské práce, instalace a servis plynových spotřebičů, rekonstrukce koupelen a WC a další služby. Zajišťujeme rovněž záruční a pozáruční servis vybraných spotřebičů.

Topenářské práce

Provádíme dodávku a montáž topenářského zařízení (podlahové vytápění, topná tělesa, kotle, bojlery na ohřev vody, kamna, karmy, čerpadla a mnoho dalšího). Provádíme rozvody topení a veškeré topenářské práce.

Vodoinstalatérské práce

Provádíme dodávku a montáž vodoinstalačního materiálu, provádíme rozvody vody a kanalizace, zajišťujeme veškeré instalatérské práce a služby. Provádíme dodávku zařizovacích předmětů (sanitární keramika, vany, umyvadla, WC, sprchové kouty, vodovodní baterie).

Plynařské práce

Provádíme dodávku a montáž plynových spotřebičů a plynovodů, zajišťujeme revize plynovodů, záruční a pozáruční servis vybraných plynových spotřebičů.

Elektroinstalatérské a elektromontážní práce

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže, silnoproud i slaboproud, sítě NN a VN. Realizujeme veškeré průmyslové i domovní instalace, provádíme výstavbu a údržbu elektro a osvětlení, výrobu rozvaděčů a revize elektrozařízení, opravy, rekonstrukce i nové instalace.

Fotogalerie – Interiéry EB Elektro Bartoš