Zavolejte nám: 556 880 136

EB Elektro Bartoš rozšiřuje svou nabídku a spouští nový e-shop

Společnost EB Elektro Bartoš je moderní společnost, která naslouchá svým zákazníkům. Nyní rozšířila své služby spuštěním nového e-shopu na internetové adrese ebshop.cz. Díky němu si mohou zákazníci v klidu domova vybírat ze širokého sortimentu produktů za ještě výhodnější ceny. Elektro Bartoš zároveň poskytuje veškeré elektroinstalační, vodoinstalační, servisní a stavební práce.

Za dobrým jménem, které si za dlouhou dobu svého působení společnost EB Elektro Bartoš vybudovala, stojí řada pozitivních referencí v oblasti vodoinstalací, elektroinstalací a ve stavebnictví.

“Věříme, že poctivý přístup k zákazníkům je základním stavebním kamenem našeho úspěchu, a proto pro nás podání ruky stále znamená obrovský závazek, kterému vždy dostojíme,” komentuje pozitivní reference svým krédem Leo Bartoš, zakladatel společnosti EB Elektro Bartoš.

E-shop, kamenná prodejna i kompletní elektroinstalační, vodoinstalační a stavební práce

Elektro Bartoš se snaží svým zákazníkům vycházet maximálně vstříc a proto je možné si produkty nabízené v e-shopu prohlédnout a vyzvednout přímo v kamenné prodejně Elektro Bartoš na ul. Místecké ve Frenštátě pod Radhoštěm. V kamenné prodejně i na adrese ebshop.cz najdete široký sortiment osvětlovací techniky, svítidel, topenářského zboží, vodoinstalačního a elektroinstalačního materiálu.

Kvalifikovaný a technicky zdatný personál v kamenné prodejně je připraven odborně poradit každému zákazníkovi. Elektro Bartoš zároveň díky svému dlouholetému širokému poli působnosti nabízí svým klientům veškeré elektroinstalační, vodoinstalační, servisní a stavební práce. Na stavbu, elektro a vodoinstalace si proto již nemusíte shánět více firem, Elektro Bartoš je vám vždy k dispozici!

O společnosti EB Elektro Bartoš

Elektro Bartoš má široké pole působnosti a svým zákazníkům poskytuje komplexní portfolium služeb v oboru voda – topení – plyn – elektro – osvětlení. Provádí montáže, opravy a údržbu elektroinstalací, vodoinstalací i stavební práce. Spolu se širokým sortimentem v kamenné prodejně a nově na adrese ebshop.cz vám zároveň Elektro Bartoš poskytne služby odborně školených montérů a techniků. Ve spolupráci s těmi nejlepšími výrobci produktů dbá na nadstandardní kvalitu výrobků i služeb. Elektro Bartoš je rovněž provozovatelem velkoobchodu a poskytuje v oboru voda – elektro – plyn kvalifikované poradenské služby.

Kontaktní údaje

EB – Elektro Bartoš, s.r.o.
Velkoobchod – Místecká 657
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Telefon: +420 556 880 136, +420 556 880 111
Mobil: +420 777 799 415
Email: info@eb-bartos.cz

Web: www.eb-bartos.cz
E-shop: www.ebshop.cz
Sociální sítě: Náš profil na Facebook.com, twitter.com/ebbartos