Zavolejte nám: 556 880 136

EB Elektro Bartoš svěřil kompletní marketingové služby agentuře Plus Design & Marketing

Významná regionální společnost EB Elektro Bartoš navázala v oblasti marketingové komunikaci úzkou spolupráci s marketingovou agenturou Plus Design & Marketing. Jedním z prvních kroků marketingových služeb bylo spuštění produktové webové prezentace EB Elektro Bartoš a samostatného e-shopu EB Shop.

Agentura Plus Design & Marketing byla pověřena kompletní správou marketingu pro přední regionální společnost EB Bartoš, jejíž divize působí v několika klíčových oborech – stavebnictví, elektroinstalatérství a tomu příbuzných oborech (voda, topení, plyn) a v oboru hotelnictví. Přestože se divize oborově odlišují, byla zvolena marketingová strategie v jednotném duchu a v jednotné brandové politice.

Marketingová komunikace pro EB Elektro Bartoš odstartovaná spuštěním nového produktového webu a e-shopu je v souladu s celkovou koncepcí marketingové strategie, kterou již agentura Plus Design & Marketing dříve představila a realizovala na projektu Hotel Bartoš. Jednotná vizuální koncepce s weby dalších divizí EB Elektro Bartoš jsou zároveň připravovány i pro EB – stavební společnost.

Nový produktový web a e-shop pro EB Elektro Bartoš

Agentura Plus Design & Marketing se na internetové stránce www.eb-bartos.cz zaměřila především na jednoduché a efektivní představení hlavních oborů působnosti a produktových řad, které EB Elektro Bartoš nabízí. Webová prezentace zároveň akcentuje poskytované služby (instalatérství, montáže, servis) jako nedílnou součást produktové nabídky.

V nově představeném e-shopu na adrese www.ebshop.cz se agentura soustředí nejen na prezentaci zboží a výhod spojených s nákupem v e-shopu, ale také na efektivní představení firemního showroomu a montážních, instalačních a servisních služeb.

O marketingové agentuře Plus Design & Marketing

Společnost Plus Design & Marketing působí na evropském trhu od roku 2006. Zajišťuje komplexní marketingové služby pro tuzemskou i zahraniční klientelu na evropském i celosvětovém trhu. Dala o sobě znát v letošním ročníku Internet Effectiveness Awards, kdy obdržela hlavní cenu poroty za nejefektivnější internetové řešení Grand Prix 2011 za projekt Výmoly.cz.

Plus Design & Marketing s.r.o. nabízí svým tuzemským i zahraničním klientům komplexní balíček služeb v oblasti marketingu:

  • tvorba marketingových strategií a plánů,
  • tvorba internetových aplikací a webových prezentací,
  • internetový marketing, SEO/SEM,
  • kompletní a komplexní online i offline marketingové aktivity (copywriting a
  • korektury textů, výroba printů, outdoorových reklam, reklamních předmětů)
  • marketingové a sociologické studie, testovaní webové použitelnosti (A/B testování, User Experience).

O společnosti EB Elektro Bartoš

EB Bartoš je výzmnamný regionální subjekt působící prostřednictvím několika divizí v různých oborech činnosti – hotelnictví, stavebnictví, zboží a služby v oboru vodo-, topo- a elektroinstalatérství.

EB Elektro Bartoš jako jedna z těchto divizí poskytuje komplexní portfolium služeb v oboru voda – topení – plyn – elektro – osvětlení. Provádí montáže, opravy a údržbu elektroinstalací, vodoinstalací a stavební práce. Spolu se širokým sortimentem v kamenné prodejně a showroomu ve Frenštátě pod Radhoštěm a nově také v e-shopu na adrese ebshop.cz poskytuje širokou škálu služeb odborně školených montérů, instalatérů a techniků. Elektro Bartoš je rovněž provozovatelem velkoobchodu a poskytuje v oboru voda – elektro – plyn kvalifikované poradenské služby.

Kontaktní údaje

EB – Elektro Bartoš, s.r.o.
Velkoobchod – Místecká 657
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Telefon: +420 556 880 136, +420 556 880 111
Mobil: +420 777 799 415
Email: info@eb-bartos.cz

Web: www.eb-bartos.cz
E-shop: www.ebshop.cz
Sociální sítě: Náš profil na Facebook.com, twitter.com/ebbartos